Kapat

KÜNYE

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Multi Kredi Habercilik & İnternet Medya

Yayın Danışmanı / Editor in Chief

Ömer AYBAL

info@multikredi.com

 Editörler / Editors

Ercan ÇALIŞKAN – ercaliskan@multikredi.com

Alper Tunga – alpertunga@multikredi.com

Mustafa Savaş – msavas@multikredi.com

Gece Editörü / Night Shift Editor

Tolga Yiğit

tolga@multikredi.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. Engin Işıktaş

engin@multikredi.com

Reklam /

Volkan Kavakdibi

volkan@multikredi.com

Adres / Address

Cennet Mah. Genç Osman Sok. No: 15 K.çekmece/İstanbul

İletişim / Contact

info@multikredi.com

Sistem Yönetimi / System Management

Yazılım / Software

Cantema

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

multikredi.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

multikredi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2019 multikredi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları multikredi.com ’a aittir.
multikredi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları gereğince korunmaktadır. Bunlar multikredi.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

multikredi.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. multikredi.com ’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kriptocoinhaber.com. However, sometimes the multikredi.com uses third parties to process your information multikredi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the
multikredi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the
multikredi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the
multikredi.com and its services. When you use kriptocoinhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the multikredi.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler

multikredi.com  5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri info@multikredi.com adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.