Kapat

Düşük Faiz Oranları İle İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Anasayfa
KREDİLER Düşük Faiz Oranları İle İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Tüketicilerin nakit ihtiyaçların da banka banka dolaşmadan ilk bankaya başvurup kredi onaylanırsa hemen çeker ve yüksek taksitler ile ödemeye başlarlar. Bu yazımız da bazı bankaların düşük faiz oranları hakkında bilgi verip tüketiciyi daha iyi bilgilendirip banka banka dolaşmalarına gerek kalmadan bilgilendirmeye çalışacağız.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası İhtiyaç kredilerinde çok düşük fiyat faiz oranları ile tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ziraat Bankasının devlet kurumu olması, özel bankacılara nazaran daha düşük oranlar vermektedir. 36 ay vade seçeneği ile ihtiyaç kredisi veren banka bazı hallerde memur gibi kefil istemektedir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat bankası kredi başvurusunda gelir belgesi , kimlik bilgisi ile en yakın ziraat bankasına başvurabilir. Banka ayrıca bazı evrakları da talep edebilir. Ziraat bankası ayrıca emekli olanlara 70 yaşına kadar 36 ay vade ödeme seçeneği ile kredi vermektedir. Hesaplama aracı ile istediğiniz ziraat bankası ihtiyaç kredisini seçebilirsiniz.

Halk bankası İhtiyaç Kredisi

Halk bankası tüketicilere sunduğu bireysel ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmakta ve uygun faiz oranları ile esnek aylık ödeme imkanı sunmaktadır.

Halk bankası ihtiyaç kredisi

Halk bankası ihtiyaç kredisi başvuru evrakları:

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyeti pasaport.
  • Gelir belgesi
  • Özel sektör çalışanları SGK dökümü
  • Emeklililer emekli cüzdanı, destek prim belgesi, SGK kurumundan alınacak emeklilik belgesi
  • Serbest meslek ile uğraşanlar veri levhası, gelir belgesini belgeleyecek evrak
  • Çiftçiler için, çifti olduklarına dair belgeleri ile Halk bank şubesine başvurabilir.

En yakın Halk bank şubesi için: Tıklayınız

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası tüketicilerin ihtiyaç kredilerini karşılayan bankalar arasında. Alacağınız bu kredi ile tatil ve bir çok ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Şubelere gitmeden öncede de sms aracılığı ile İş bankası bireysel ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Cep den Nakit, T.C. KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR bilgilerinizi yazarak 4402‘e kısa mesaj yoluyla iletebilir başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz aynı şekilde sms ile geri dönüş olacaktır. Ayrıca 0850 724 0 724 nolu alo iş bankasını arayarak da ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

İş bankası ihtiyaç kredi başvuru

Başvuru evrakları;

  • Bankadan alınacak başvuru formu
  • Gelir belgesi
  • Kimlik Belgesi
  • Özel sektörde çalışıyorsanız SGK Dökümü

İş bankası ihtiyaç kredi limitini 30 BİN TL olarak belirlemiş olup, en fazla ödeme seçeneği ise 36 ay vadeli olacak şekilde sınırlamıştır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank ihtiyaç kredilerini eğitim,sağlık, mobilya gibi nedenler için kullanabilirsiniz, bankanın devlet bankası olması ayrıca bir ayrıcalık olarak düşük faiz oranı ile tüketicinin yanında olması aşikardır. Vakıfbank ihtiyaç kredilerinde geri ödemeler aylık yada 3 ay da bir ödeme seçeneği ile 36 ay vade seçeneği ile sınırlamıştır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvuru İçin: Tıklayın

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank ihtiyaç kredilerinde gelir belgesi sunmak zorunda değilsiniz ancak kimlik belgeniz ile en yakın vakıfbank şubesine gidebilirsiniz. Bankanın gerekli görmesi durumunda belirli kredi türlerinde kefil ve teminat isteyebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir