Kapat

Aidat İstemeyen Kredi Kartları 2019

Anasayfa
KREDİ KARTLARI Aidat İstemeyen Kredi Kartları 2019

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri
Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Vakıfban...
Vakıfbank İnternet Bankacılığı
Vakıfbank İnternet bankacılığı açma v...

 

Günümüz de Kredi Kartı Aidatı olmayan kart arayışına gire tüketici artık kredi kartlarına aidat ödemek istemiyor. Yasla olarak da emsal kararlar ile tüketiciye iade edilen kredi kartı aidat ücretleri olmasına rağmen Bütün bankalar kredi kartlarına aidat uygulamış durumda.

Bu makalemizde sizler için kredi kartı aidatı istemeyen bankaları araştırdık ve bu bankalara ait hangi kredi kartları aidat almadan veriyor, bunlara değineceğiz. Sorularınızı yorum atarak iletebilirsiniz.

Enpara.Com Aidatsız Kredi Kartı

En Para Aidatsız Kredi Kartı

Enpara.com kredi kart sahiplerinden aidat almadığı gibi aksine tüketiciye aidat ödeyerek ilk ve tek kredi kartı. Bu kredi kartında hesap işletim ücreti, eft ve havale ücreti alınmıyor. Özellikle havale ve eft ücretlerinde başka başkalar tarafındın çok yüksek miktarda kesinti yaparken enpara.com kredi kartında bu ücretler alınmıyor.

Eğer halen enpara.com kredi kartına başvurmadıysanız hemen buradan başvurabilir, kredi kartınız adresinize kadar teslim edilmektedir. Dikkatli harcamalar.

Maximum Aidatsız Kredi Kartı

Maximum Aidatsız Kredi Kartı

Hem maxipuan kazanabileceğiniz hemde maximum kredi kartın tüm ayrıcalıklarından faydalanabileceğiniz bir kart kullanırken üstüne de kredi kartı aidatı ödememek biraz daha ayrıcalık tanımaz mı? Bu kartta okuduğunuz hemen hemen tüm özelliklerinden faydalanabiliyor ve kredi kartı aidatı ödemiyorsunuz. Sadece taksit öteleme ve yurtdışın da maxipuan kazanmıyorsunuz, eğer küçük harcamalar için maximum kredi kartını kullanacaksanız bu özellikleri kullanmasanız da olur.

Bu ayrıcalıklı kredi kartına 0850 724 0 724 nolu numarayı arayarak başvurabilir, maximum kredi kartı kapınıza kadar gelsin.

World EKO Aidatsız Kredi Kartı

Yapı kredi bankasının neredeyse göz bebeği gibi bakıp bir çok özellik sağladığı Yapı Kredi World aidatsız kredi kartı talepleri artınca piyasaya World Eko Kartı sundu. Bu kart ile 50 TL e kadar marketlerde temasız alış veriş yapabilir, 5 ile 12 aya kadar taksitli nakit çekebilirsiniz.

World Eko kredi kartına başvurmak için WORLD yazıp T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421 e kısa mesaj yoluyla anında başvurabilirsiniz.

Bonus Flexi Aidatsız Kredi Kartı

Bonus Flexi Aidatsız Kredi Kartı

Garanti Bankasının piyasaya süreceği aidatsız kredi kartının güçlü bir slogan ile karşımıza çıkıyor. “Bonusun gücü sende, kart ücreti ödeme” şeklinde sloganla çıkan Bonus Flexi kredi kartı normal aidatlı kredi kartından farksız gibi gözüküyor. Çünkü bu kartta taksitli para, taksit öteleme, karttan havale ve eft gibi bir çok işler de yardımcı olan bu karta hemen başvurmak için hemen 444 0 333 ü aramanız yeterlidir. garanti Bankası kredi başvuruda direk müşteri temsilcisine bağlanmak için belirttiğimiz numarayı aradıktan sonra sırasıyla 1-5-2-1 tuşlayarak direk müşteri temsilcisine başvurabilirsiniz.

Akbank Free Aidatsız Kredi Kartı

Akbank Free Aidatsız Kredi Kartı

Tüketicilere önerebileceğimiz nadir aidatsız kredi kartlarından biri olan Akban Free Aidatsız Kredi Kartında tüm özellikler mevcut. İşte sırasıyla özellikleri;

  • Otomatik ödeme talimatı verme
  • Kredi kartı puan kazanma
  • Düzenli havale talimatı verme
  • Düzenli eft talimatı verme
  • Aidatsız Kredi Kartı olması
  • Limit aşımı önlemek için SMS hizmeti alma

Bu eşsiz aidat ödemeden sahip olabileceğiniz kredi kartına 444 25 25 i arayarak başvurabilir ve ortalama 3 iş günü içerisinde kapınıza gelmektedir.

Bank’O Card Aidatsız Kredi Kartı

Bank’O Card Aidatsız Kredi Kartı

Kişiye özel bankacılık asistan gibi pek çok hizmeti ile kusursuz bir kredi kartı olan Bank’o Cardı’ı uluslar arası kullanabilir ve para chip toplayabilirsiniz.

Bir çok özelliklere sahip olan Bank’O Card OdeaBank’ın son ürünü olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı gibi. Bank’O Card a başvurabilmek için hemen Bank’O yazıp T.C. Kimlik numaranızı yazmanı ve 8444 kısa mesaj yoluyla ileterek başvurabilirsiniz. Aidatsız kredi kartları hakkında bütün sorularınızı bizlere aşağıdaki forum bölümünden yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir